V Kongres Onkologii Polskiej

Szanowni Państwo,

z uwagi na zaistniałą w Polsce sytuację epidemiologiczną, Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Onkologicznego zdecydował o przełożeniu V Kongresu Onkologii Polskiej, który miał odbyć się w dniach 14–17 października 2020 roku na 20–23 października 2021 roku.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu.

Organizatorzy

bezpieczna konferencja

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością, w imieniu Organizatorów V Kongresu Onkologii Polskiej i swoim, mam zaszczyt zaprosić wszystkich lekarzy onkologów, lekarzy innych specjalności i przedstawicieli dziedzin związanych z onkologią, a także pielęgniarki i studentów medycyny do udziału w obradach Kongresu, który odbędzie się w dniach 20–23 października 2021 roku we Wrocławiu.

Organizatorem, a zarazem Głównym Patronem Naukowym V Kongresu Onkologii Polskiej, jest Polskie Towarzystwo Onkologiczne. Wzorem ubiegłych lat zaprosiliśmy do współorganizacji tego przedsięwzięcia także inne towarzystwa naukowe oraz organizacje pacjentów związane z onkologią, co gwarantuje interdyscyplinarny charakter Kongresu.

Zapraszam Państwa również do przygotowania i nadsyłania doniesień kongresowych, prezentujących bieżące osiągnięcia naukowe i kliniczne reprezentowanych przez Państwa ośrodki.

Organizatorzy V Kongresu Onkologii Polskiej zapewniają, że dołożą wszelkich starań w celu stworzenia możliwości przedstawienia najnowszych osiągnięć naukowych oraz, co równie ważne, umożliwienia wymiany doświadczeń klinicznych i twórczej dyskusji w przyjaznej atmosferze.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
dr hab. n. med. Adam Maciejczyk

 

Termin
20–23 października 2021 roku

Miejsce
Hotel Mercure Wrocław Centrum
plac Dominikański 1
50–159 Wrocław

Organizator
VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp.k.
ul. Świętokrzyska 73, 80-180 Gdańsk
tel. 58 320 94 94

Punkty edukacyjne:
Informujemy, że za udział w Kongresie zostanie przyznanych łącznie 16 punktów edukacyjnych.

Certyfikaty uczestnictwa:
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu Kongresu na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji.

Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po Kongresie za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu:

1. W celu wydrukowania certyfikatu prosimy zalogować się na swój profil w elektronicznym systemie rejestracji, wybierając zakładkę REJESTRACJA >>.
2. Z menu znajdującego się po lewej stronie prosimy wybrać Wydruk certyfikatu.
3. Prosimy kliknąć Pobierz certyfikat.
4. Wygenerowany certyfikat, gotowy do wydruku, pojawi się w nowym oknie.
5. Prosimy kliknąć Drukuj.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na Kongres).

Copyrights © 2022 Via Medica