Sesja online Programu Edukacji Onkologicznej

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej sesji online Programu Edukacji Onkologicznej, skierowanej szczególnie do pielęgniarek i pielęgniarzy z oddziałów onkologicznych, ale także specjalistów innych dziedzin medycyny.

Założenia Programu Edukacji Onkologicznej (PEO) zostały opracowane przez Organizatorów, tj. Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej i Fundację Tam i z powrotem w 2014 roku.

W ramach programu realizowane są działania mające na celu edukację i szerzenie wiedzy w czterech głównych grupach docelowych, między innymi wśród osób zdrowych i osób z grupy podwyższonego ryzyka (profilaktyka), osób z diagnozą choroby nowotworowej oraz ich rodzin i bliskich, pracowników medycznych i wolontariuszy. Patronat nad realizacją programu objęły najważniejsze towarzystwa naukowe.

„Program Edukacji Onkologicznej ma na celu upowszechnianie i propagowanie wiedzy o nowotworach, edukację chorych oraz ich rodzin i bliskich, wolontariuszy, a także wsparcie fachową wiedzą pracowników medycznych, co wynika z założeń statutu PTOK. Jest to pierwszy tak szeroko i szczegółowo opracowany, ogólnopolski program wspierający edukację. Nad merytoryczną stroną realizacji PEO czuwa Komisja ds. Programu Edukacji Onkologicznej” — podsumował prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski.

Od 2017 roku z powodzeniem realizowane są szkolenia w ramach Akademii Pielęgniarstwa Onkologicznego. Głównym celem jest wspieranie edukacji i rozwoju zawodowego pielęgniarek onkologicznych w całej Polsce,  a w tym między innymi: budowanie platformy rozwoju zawodowego pielęgniarek, szkolenie liderów pielęgniarstwa onkologicznego, promowanie edukacji onkologicznej, wykształcenie umiejętności pozwalających na efektywne porozumienie z pacjentem oraz jego edukację, rozwój technik komunikacji w zespole medycznym, szerzenie wiedzy onkologicznej, angażowanie liderów pielęgniarstwa onkologicznego w rozwój Akademii.

Zapraszamy!
 

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA SESJĘ PEO

 

PATRONAT

APO PEO

 

PTO Primopro PTOK Tam i z powrotem
  • Sponsor:

  • Partnerzy:

    •  

 

Aby wziąć udział w bezpłatnej sesji online Programu Edukacji Onkologicznej, prosimy o indywidualną rejestrację pod adresem:  

 

KONTAKT W SPRAWIE UCZESTNICTWA ONLINE

PRIMOPRO Sp. z o.o. Sp. K.

Ewa Podymniak 509 779 624
Katarzyna Kowalska 604 379 777

pielegniarki.peo@gmail.com

ul. Nowoursynowska 143K lok. U2

02–776 Warszawa

KONTAKT W SPRAWACH TECHNICZNYCH


tel. 691 910 308
kop@viamedica.pl

Copyrights © 2023 Via Medica